Przejdź do treści

HISTORIA

Firma AGZ Sp. z o.o. od przeszło dwudziestu lat działa na rynku krajowym. Zakres działalności to przede wszystkim projektowanie i budowa sieci elektroenergetycznych, teletechnicznych – miedzianych i światłowodowych oraz instalacji wewnętrznych i niskonapięciowych.

Od 1994 r. jako „TELEKOMP” Spółka Cywilna, a od 2004 r. jako Spółka z o.o. Udziałowcy firmy AGZ od samego początku działają w tym samym składzie. Początki naszej działalności to przede wszystkim montaż i konserwacja central telefonicznych. Późniejsze lata przyniosły kolejne inwestycje oraz rozwój spółki.

Przez lata działalności firma wyspecjalizowała się w pracach projektowych, budowlanych i montażowych.

Wyposażenie techniczne i kadra

AGZ Spółka z o.o. posiada wyposażenie techniczne najnowszej generacji, co daje możliwość zrealizowania każdego zlecenia.

Firma dysponuje wyspecjalizowaną kadrą pracowników inżynieryjno-technicznych, którzy posiadają udokumentowane doświadczenie w realizacji inwestycji. Obok nich wysoko wykwalifikowana załoga zapewnia najwyższej jakości realizację projektu.

Wszystkie zlecenia realizowane są własnym potencjałem techniczno-wykonawczym, natomiast przy pracach wymagających użycia sprzętu specjalistycznego niebędącego w naszym posiadaniu współpracujemy z firmami wyspecjalizowanymi w danej dziedzinie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty? Chętnie na wszystkie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.